Proste i wygodne raty CA Raty
Proste i wygodne raty CA Raty

Nowa metoda płatności w Moto-Perfekt. Od teraz nasi Klienci, robiąc zakupy w naszym sklepie internetowym www.motoperfekt.pl, mogą wybrać wygodną opcję płatności ratalnej oferowaną prze bank Credit Agricole pod programem CA Raty.

Stany magazynowe naszych zasobów zmieniają się bardzo dynamicznie. W celu sprawnej obsługi realizacji zakupów na kredyt ratalny prosimy o kontakt z naszym sprzedawcą w celu potwierdzenia dostępności zamawianego towaru.

PROCES UDZIELANIA KREDYTU NA ZAKUP TOWARÓW/USŁUG

1. Wybierz towar i złóż zamówienie
Gdy wartość koszyka przekroczy 300 zł - skorzystaj z Credit Agricole Raty, wybierając jako formę płatności Credit Agricole Raty.

 

2. Złóż wniosek
Wypełnij wniosek kredytowy na stronie Banku, po przekierowaniu ze sklepu internetowego. Uzupełnij swoje dane, zapoznaj się z warunkami udzielenia kredytu i prześlij wniosek do Banku. Po chwili otrzymasz wstępną decyzję kredytową.

 

3. Potwierdź swoją tożsamość
Wykonaj przelew identyfikacyjny na kwotę 1 zł na wskazany rachunek Banku i załącz zdjęcia dowodu osobistego, aby potwierdzić swoją tożsamość.

 

4. Podpisz umowę kredytową
Zaakceptuj regulamin i podpisz umowę kredytową i Kartę Klienta hasłem, które otrzymasz SMS-em. Podpisaną przez Bank umowę kredytową otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail, gdy Bank zweryfikuje Twoje dane.

 

5. Realizacja zamówienia
Sklep zrealizuje zamówienie i wyśle do Ciebie towar.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl