Darmowa dostawa od 450,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2022-04-05

Kasa Wraca - zwrot 150 zł za zakup nawigacji motocyklowej TomTom Rider 550

Rozpoczęcie nowego sezonu motocyklowego to idealna okazja do zakupu nowej bądź zmiany swojej starej nawigacji motocyklowej. Jeśli szukasz sprawdzonej i niezawodnej nawigacji motocyklowej, planujesz daleką podróż a zostawiasz zakup na ostatnią chwilę, to teraz jest idealny moment. TomTom rozpoczyna akcje promocyjną "Kasa Wraca", w której możesz otrzymać 150 zł zwrotu za zakup nawigacji motocyklowych TomTom Rider objętych promocją.

Co trzeba zrobić by otrzymać zwrot?

Wystarczy, że w czasie trwania promocji zakupisz nawigację motocyklową TomTom Rider 550 lub Rider 550 Premium Pack w naszym sklepie stacjonarnym w Nowym Sączu, sklepie internetowym motoperfekt.pl innych portalach aukcyjnych należących do naszego sklepu bądź w dowolnym sklepie motocyklowym biorącym udział w akcji, zarejestrujesz swój zakup na stronie organizatora https://promocjetomtom.pl/ wypełnisz formularz i dołączysz skan bądź zdjęcie dowodu zakupu. Po prawidłowym zweryfikowaniu zgłoszenia otrzymasz zwrot 150 zł na podane w formularzu konto bankowe.

Jak długo trwa promocja?

Akcja trwa od 1 kwietnia do 15 maja 2022 roku i dotyczy tylko zakupionych produktów w czasie trwania promocji.

Jakie produkty objęte są promocją?

Promocją objęte są nawigacje motocyklowe TomTom:

Szczegóły oraz regulamin dostępny jest na stronie organizatora https://promocjetomtom.pl/

Poznaj nawigacje motocyklowe TomTom Rider z serii 550

Nawigacja motocyklowa TOMTOM RIDER 550

 

Najnowsza wersja kultowego modelu nawigacji TomTom Rider wprowadził nową funkcję aktualizowania urządzenia przez Wi-Fi - bezprzewodowo. Produkt posiada kompletne usługi Lifetime (Mapy Świata, Traffic i Fotoradary). Ponadto użytkownicy mają dostęp do Road Trip czyli zestawu 150 ekskluzywnych tras motocyklowych do pobrania. Dodatkowo TomTom Rider 550 posiada możliwość dzielenia się zaplanowaną lub przejechaną trasą z innymi motocyklistami. Nawigacja posiada możliwość łączenia się z telefonem oraz zestawem intercom co ułatwi komunikację i obsługę urządzenia. 

Zestaw podstawowy TomTom Rider 550 zawiera:

  • uchwyt motocyklowy
  • uchwyt RAM
  • kabel USB
  • przewód zasilający
  • UM-y dla motocyklistów

Zestaw TomTom Rider 550 Premium Pack, oprócz elementów dostępnych w wersji podstawowej, zawiera dodatkowo:

  • samochodowy zestaw montażowy
  • zabezpieczenie antykradzieżowe RAM
  • futerał ochronny

 

Polecane

pixel