Darmowa dostawa od 450,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Kaski motocyklowe szczękowe

( ilość produktów: 63 )

Kaski szczękowe - co je wyróżnia?

Przede wszystkim kaski szczękowe idealnie nadają się do jazdy na długich jak i krótkich odcinkach, dzięki specjalnemu systemowi otwierania szczęki. Chcesz zaczerpnąć świeżego powietrza? Napić się wody po wymagającej podróży? A może po prostu porozmawiać z towarzyszami wycieczki? Żaden problem! Między innymi z tych powodów kaski szczękowe polecane są osobom, które codziennie poruszają się na motocyklu - czy to do pracy, na uczelnie, czy na dalekie dystanse.

Wysoki poziom bezpieczeństwa

Kaski szczękowe cechuje bardzo wytrzymała skorupa. Zapewnia ona maksymalne bezpieczeństwo w razie kolizji ? ochrona głowy jest nieodłącznym elementem, o którym należy pamiętać wybierając kask. Spośród różnych rodzajów kasków, szczękowce znajdują się na podium jeśli chodzi o zapewnienie wysokiego poziomu bezpieczeństwa.

Topowe modele w MOTO-PERFEKT... i nie tylko!

W naszym sklepie warto zwrócić uwagę na modele tj. Nolan N100-5, LS2 Valiant II, HJC I90, HJC C90. Wyposażone w blendę przeciwsłoneczną, odpowiednią wentylację, a także wyjmowaną wyściółkę, będą doskonałymi towarzyszami podczas jazdy jednośladem. W ofercie posiadamy także marki od sprawdzonych dostawców tj. Ozone, czy Airoh. Do kasków warto także dobrać odpowiednią odzież ochronną: kurtkę, spodnie, rękawice oraz buty. W MOTO-PERFEKT znajdziecie wszystkie elementy garderoby! Sprawdźcie sami!

pixel