Darmowa dostawa od 450,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2023-06-01

Kaski motocyklowe NOLAN - bezpieczeństwo i komfort

Firma Nolan powstała w 1972 roku w Bergamo we Włoszech. Od samego początku jej celem było dostarczenie motocyklistom najlepszych kasków na rynku. Firma od lat jest znana ze swojej innowacyjności i ciągłego doskonalenia swoich produktów. W 1998 roku Nolan stał się jednym z pierwszych producentów kasków motocyklowych, którzy wprowadzili do swoich produktów system komunikacji przez Bluetooth. Od tamtej pory Nolan jest liderem w dziedzinie kasków z systemem Bluetooth.

 

Nolan stosuje wiele innowacyjnych technologii w swoich kaskach, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo i wygodę użytkownikom. Kilka z nich to:

• "Carbon Fitting": Nolan stosuje węglowe włókna, aby zwiększyć wytrzymałość kasku i zmniejszyć wagę. Sprawia to, że kaski są lżejsze i bardziej wytrzymałe.

• "Clima Comfort": Technologia ta zapewnia optymalny przepływ powietrza w kasku, co poprawia wentylację i zapobiega parowaniu wewnętrznej szyby.

• "Quick Release": Umożliwia szybkie i łatwe zdejmowanie wewnętrznej wyściółki kasku, co ułatwia jego czyszczenie i konserwację.

• "Emergency Release System": Innowacyjne rozwiązanie, które umożliwia ratownikom szybkie i łatwe zdjęcie kasku z głowy poszkodowanego w przypadku wypadku.


Każdy kask Nolan jest testowany i homologowany zgodnie z europejskimi normami ECE oraz amerykańskimi DOT. Wiele kasków Nolan spełnia także bardziej restrykcyjne normy bezpieczeństwa, takie jak SNELL.

W naszej ofercie pojawiły się całkiem nowe i liczne modele kasków Nolan. Znajdziecie u nas następujące modele:

 

Nolan N30-4 XP

 

 

 

 

Nolan N21

 

 

Nolan N100-5

 

 

Nolan N90-3

 

 

 

 

Nolan N80-8

 

 

 

Nolan N70-2 GT

 

 

 

Nolan N40-5

 

 

 

 

Nolan N60-6

 

 

 

Nolan N70-2 X

 

 

 

Polecane

pixel