Darmowa dostawa od 450,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2021-09-24

Motocyklowe uchwyty na telefon RAM MOUNTS X-GRIP

Krótkie trasy, wycieczki czy wyjazdy na wakacje - bardzo często w tych sytuacjach potrzebujemy mieć swój telefon czy nawigacje przed sobą. Niedopasowane etui, za duży pokrowiec, niekompatybilne folie ochronne sprawiają, że poszukiwania idealnego uchwytu motocyklowego na kierownicę to nie lada wyzwanie. Jednym ze sprawdzonych rozwiązań, który już od lat sprawdza się na drodze jest amerykański system mocowań X-GRIP opatentowany przez markę RAM MOUNTS. Dzięki szerokiemu wyborowi sposobu mocowania uchwyty te są kompatybilne praktycznie z każdym motocyklem a głowica obrotowa pozwala na szeroki zakres regulacji wysokości i położenia urządzenia.

RAM MOUNTS X-GRIP oferuje 3 rodzaje mocowań motocyklowych: na kierownicę, do główki ramy oraz do uchwytów dźwigni sprzęgła i hamulca. 

RAM MOUNT UCHWYT X-GRIP montowany do ramy kierownicy

model ten to klasyczny, uniwersalny zestaw przeznaczony do większości motocykli turystycznych, motocykli typu chopper oraz enduro czy motocross/off-road. Składa się z dwóch obejm pasujący na kierownicę o grubości z zakresu od 12,7 mm do 25,4 mm. Samo mocowanie posiada mechanizm, który rozszerza się i maleje w zależności o wielkości urządzenia. Dodatkowa gumowa otoczka pozwala na dodatkowe zabezpieczenie na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń na drodze by jak najpewniej utrzymać telefon bądź nawigację motocyklową w uchwycie.

 

 

RAM-B-174-UN7 Uchwyt X-Grip™ montowany do ramy kierownicy lub do podstawy hamulca / sprzęgła w motocyklu

W przypadku sportowej kierownicy bądź mocno zabudowanych zegarów oraz ewentualnego braku miejsca na montaż na kierownicę, możemy zastosować mocowanie do podstawy hamulca lub sprzęgła w motocyklu. Jest to uniwersalne rozwiązanie pasujące do większości modeli motocykli i nie zabierające nam cennego miejsca na naszej kierownicy.

RAM MOUNT RAM-B-176-A-UN7U uniwersalny uchwyt w trzon widelca motocykla

 

Kolejna odsłona montażu uchwytu na telefon w motocyklu sportowym. Dzięki rozbudowanym stopniu regulacji pasuje do otworu trzonu widelca motocyklowego o wymiarach od 0.5-1.10 cala. Jest kompatybilny z wieloma modelami motocyklowymi. Pełny opis pasujących modeli znajduję się w opisie produktu. 

Polecane

pixel